Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна»
Гідроізоляція дорожнього одягу зсередини
матеріали
Penetron Admix - кристалічна домішка до бетонів, в тому числі важких дорожніх, що інтегруючись в матричну структуру бетону за рахунок створення власної водонерозчинної кристалічної решітки, знижує показник водопоглинання для жорсткого дорожнього одягу більше, ніж на 95%.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 14.05.2024 о 17:53
Газонна решітка Stella Green
матеріали
Газонні решітки – один із основних напрямків по благоустрою території компанії SANSTORE. Газонна решітка Stella Green призначена для зміцнення та стабілізації ґрунту, зберігаючи вільну циркуляцію води та допоможе зберегти трав’яний покров зеленим та доглянутим.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 07.12.2023 о 13:17
ГЕОТЕКСТИЛЬ ТЕРМОСКРІПЛЕНИЙ FIBERTEX
матеріали
Геотекстиль термоскріпленний ТМ Fibertex являє собою неткане полотно, виготовлене із високоякісного поліпропілену методом термічного спаювання волокон. Технологія виробництва геотекстилю Fibertex основана на двоетапному процесі.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 29.11.2023 о 19:32
ГЕОТЕКСТИЛЬ ТЕРМО
матеріали
Матеріал підвищеної міцності для крівельних та будівельних робіт / щільність від 100 до 500гр/м2 / колір: білий, сірий / голкопробивний, термоскріплений /дренаж, армування, захист, фільтрація, основа ПВХ-мембран.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 09.11.2023 о 13:23
Geogrout Flow
матеріали
Мінеральний полімерно-модифікований склад наливного типу з компнсуючою усадкою, низьким модулем пружності, армований волокнами, для ремонту і структурної консолідації, методом заливки в опалубку, що гарантує збільшення експлуатаційних характеристик пошкоджених поверхонь бетону.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 11.09.2023 о 13:21
Високоеластична гідроізоляція Clever 400
матеріали
Двокомпонентна швидковисихаюча рідка бітумна гідроізоляція на поліуретановій основі. Забезпечує адгезію до багатьох поверхонь і характеризується високою еластичністю (2 000%). Підходить для гідроізоляції фундаментів, покрівель під декоративне покриття, зелених покрівель, мостів, паркінгів.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 30.08.2023 о 18:33

Про Портал

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ розроблений для збору інформації, обліку та аналізу ефективності застосування сучасних матеріалів і технологій з метою  відновлення та розвитку інфраструктури України.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ являє собою довідково-інформаційний ресурс з переліком сучасних матеріалів, ресурсозберігаючих технологій, а також прогресивних проектних рішень.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ може бути використаний при виборі ефективних технічних рішень під час проектування нового будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту, а також експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування та інших об’єктів інфраструктури.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ слугує, в першу чергу, орієнтиром при виборі тих чи інших матеріалів і технологій.

Детальніше

Вхід в особистий кабінет
Неправильний логін або пароль
Ваш Е-mail ще не підтверджений
cabinet.not_verified
Вхід в особистий кабінет
Всі поля форми є обов’язковими для заповнення
Email вже зареєстрований
Ви зареєстровані для проходження верифікації
Кабінет вже створено? Увійти
Відновлення паролю
На вашу електронну пошту буде надіслано лист для відновлення паролю
Email не найден
Ваш обліковий запис не верифікований
На ваш email відправлений новий пароль
Вийти з кабінету
Ви дійсно бажаєте вийти з особистого кабінету?