Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна»
Гідроізоляція дорожнього одягу зсередини
матеріали
Penetron Admix - кристалічна домішка до бетонів, в тому числі важких дорожніх, що інтегруючись в матричну структуру бетону за рахунок створення власної водонерозчинної кристалічної решітки, знижує показник водопоглинання для жорсткого дорожнього одягу більше, ніж на 95%.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 27.02.2023 о 10:55
Гідроізоляція Comb-Is
матеріали
Універсальна гідроізоляційна система мостового полотна Comb-Is розроблена для гідроізоляції мостового полотна автодорожніх мостів. Гідроізоляційна система Сomb-Is розроблена для застосовування як на залізобетонному мостовому полотні, так і на мостовому полотні з ортотропної металевої плити
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 16.12.2022 о 14:57
TYPAR® - ТЕРМІЧНО СКРІПЛЕНИЙ ГЕОТЕКСТИЛЬ
матеріали
Typar® SF – це нетканий термічно скріплений геотекстиль, виготовлений з безперервних 100% поліпропіленових волокон. Завдяки унікальній технології виробництва, запатентованій концерном DuPont (Люксембург), Typar® SF характеризується високою міцністю та початковим модулем пружності.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 27.05.2022 о 15:25
ВІДНОВЛЕННЯ ШТУЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ
технології
ТЕХНОЛОГІЯ ВІДНОВЛЕННЯ І ЗАХИСТУ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ШТУЧНИХ СПОРУД ОБ'ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СИСТЕМ МАТЕРІАЛІВ ТОРГОВОЇ МАРКИ CERESIT ROAD
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 19.04.2022 о 21:00
СУМІШІ БІТУМОМІНЕРАЛЬНІ ДОРОЖНІ ХОЛОДНІ
матеріали
СУМІШІ БІТУМОМІНЕРАЛЬНІ ДОРОЖНІ ХОЛОДНІ, МОДИФІКОВАНІ ОРГАНІЧНОЮ ДОБАВКОЮ «PERMA-PATCH CONCENTRATE» ВИРОБНИЦТВА «MCASPHALT INDUSTRIES LTD» (КАНАДА).
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 18.02.2022 о 14:30
Вставки розмічальні дорожні(ВРД)
матеріали
Вставки розмічальні дорожні із світлоповертальними елементами, які при попаданні світла фар автомобіля відбивають світло у зворотньому напрямку. За допомогою світлових сигналів попереджають, інформують або направляють учасників руху в умовах недостатнього освітлення доріг.
Наповненість публікації
/ 10
опубліковано 17.02.2022 о 15:04

Про Портал

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ розроблений для збору інформації, обліку та аналізу ефективності застосування сучасних матеріалів і технологій з метою  відновлення та розвитку інфраструктури України.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ являє собою довідково-інформаційний ресурс з переліком сучасних матеріалів, ресурсозберігаючих технологій, а також прогресивних проектних рішень.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ може бути використаний при виборі ефективних технічних рішень під час проектування нового будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту, а також експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування та інших об’єктів інфраструктури.

ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙ слугує, в першу чергу, орієнтиром при виборі тих чи інших матеріалів і технологій.

Детальніше

Вхід в особистий кабінет
Неправильний логін або пароль
Ваш Е-mail ще не підтверджений
cabinet.not_verified
Вхід в особистий кабінет
Всі поля форми є обов’язковими для заповнення
Email вже зареєстрований
Ви зареєстровані для проходження верифікації
Кабінет вже створено? Увійти
Відновлення паролю
На вашу електронну пошту буде надіслано лист для відновлення паролю
Email не найден
Ваш обліковий запис не верифікований
На ваш email відправлений новий пароль
Вийти з кабінету
Ви дійсно бажаєте вийти з особистого кабінету?